Grup Şirketler

Eralp Kazan ve Enerji Teknolojileri, 1992 yılından bu yana Endüstriyel Buhar Kazanları , Atık Isı Kazanları ,Kızgınyağ Kazanları ve Basınçlı Kaplar, Biomass Santralleri , Otoklavlar, Eşanjörler , Proses Ekipmanları ve Sistemleri alanlarında uzman kadrosuyla tüm dünyaya profesyonel olarak anahtar teslimi sistemler tasarlamakta, üretmekte ve montajını yapmaktadır.

Eralp, Fintube, 2008 yılından bu yana Türkiye’nin ilk ve tek Yüksek Frekans kaynaklı Kanatlı boru üreticisidir ve tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. Finli borular, düz(solid) veya kesikli(serrated) çelik kanatların yüksek frekans kaynağı ile boruya helisel olarak sarılması ve sürekli kaynatılmasıyla imal edilmektedir.

Eralp Kimya ve Su Teknolojileri, kuruluşundan bu yana Su Şartlandırma, Kağıt ve Tekstil Kimyasalları ve Su Arıtma sistemleri alanlarında uzman kadrasuyla tüm dünyaya profesyonel olara ürünler satmakta ve anahtar teslimi sağlamaktadır.

Eralp Yazılım Fabrikası, yeni nesil teknoloji çözümleri yapay zekadan, blockchain teknolojilerine, mobil uygulamalardan digital pazarlamaya vb tüm digital ihtiyaçları karşılayacak profesyonel, güvenli, sürdürebilir özel yazılımlar ve teknolojiler geliştirmektedir. Geliştirdiği start-uplarla geleceğe ışık tutmaktadır.

Eralp Yapı & İnşaat 1992 yılından bu yana faaliyette olup, tesislerin inşaat ve yapım projelerini yürütmektedir.